سوالات متداول

سوالات خود را از ما بپرسید؟

بهینه سازی چه مدت طول می کشد ؟
بهینه سازی یک پرسه مداوم است و تا زمانی که شما کسب و کار اینترنتی دارید یا به طور کلی وب سایتی را اداره می کنید . به سئو و بهینه سازی نیز نیازمند هستید این دو لازم و ملزوم همدیگر هستندو نمی شوند بگوییم بهینه سازی در فلان زمان به پایان می رسد. ولیکن در ابتدای مسیر مسلماً بهینه کردن سایت وقت بسیار بیشتری می گیرد و زمانبر هست و به مرور زمان شما می توانید با پیشرفت و رتبه سایتتان فقط در بخش از رمینه بهینه سازی را انجام دهید و به این شکل بهینه سازی سایت را ادامه دهید.
هزینه طراحی وب سایت وردپرس چقدر است ؟
هزینه وب سایت وردپرس و راه اندازی آن بستگی به به نیاز شما در حوزه فعالیتی که دارید دارد ، به میزان افزونه های مورد نیاز ، بزرگی کسب و کار ، نوع فعالیت هزینه نیز متفاوت خواهد بود ولیکن ما سعی خواهیم کرد در عین اینکه وب سایتی بسیار خوب در اختیار شما قرار دهیم . مقرون به صرفه هم باشد.
آیا بهینه سازی ها با همراه ایجاد مطالب و پست هست ؟
پلن های سئو با توجه میاز ها و برنامه ریزی که برای فعالیت خود کرده اید متفاوت است ، بله پلین می تواند شامل گذاشتن پست هم باشد و پلنی فقط به بهینه کردن مطالب موجود و بهینه سازی کلی سات بپردازد . باید بررسی کنید که هدفی را دنبال می کنید . برای مشاوره کافیتست با ما در تماس باشید .
چه زمانی نیاز به طراحی سایت به صورت اختصاصی داریم ؟
زمانی که شما هدفی را برای کسب و کار خود دنبال می کنید که نیازمند برنامه نویسی اختصاصی هست و نمی توان به کمک وب سایت های متن باز مانند وردپرس آنرا پیاده سازی کرد. با توجه به اینکه خیلی از سایت ها را می شود با وردپرس انجام داد و نیاز به اختصاصی نوشتن وجود ندارد ولیکن بعضی از سایت ها مانند سایت هایی که بسیار به تیکتینگ اهمیت میدهند باید به صورت اختصاصی باشد چون افزونه تیکتینگ های موجود در وردپرس هر کدام مشکلات فراوانی دارند.
من هم اکنون سایت دارم آیا می توانم بدون از دست دادن مطالبم قالب سایتم را عوض کنم ؟
بستگی دارد وب سایت شما اختصاصی باشد ، وردپرس باشد یا جوملا متفاوت است ولی معموملاً چون غالب وب سایت های ایرانی وردپرس هستند بنابراین می شود در نظر گرفت وب سایت شما هم وردپرس هست و بله امکان انتقال اطلاعات از این قالب به قالب جدید وجود دارد ، بازهم برای توضیحات بیشتر می توانید با ما در تماس باشید .