طراحی گرافیکی

موشن گرافیک :

ساخت موشن گرافیک های سه بعدی و دوبعدی متناسب با نیاز مشتری بصورت کاملا حرفه ای و استفاده از نرم افزارهای مدرن و بروز دنیا. این نوع تبلیغات میتوانند بصورت انیمیشن یا تا تایپوگرافی باشند تفاوت این دو نوع در نوع استفاده آن ها است. موشن گرافیک ها میتوانند با استفاده از المان هایی همچون شخصیت پردازی، ساخت محیط و صداگذاری یا سایر المان های سازنده یه اثر انیمیشن تولید شوند که این میتواند بصورت سه بعدی یا دوبعدی ساخته شود اما در حالت دوم "تایپوگرافی" متون بصورت جلوه های خاصی نمایش داده می شوند که اکثرا برای تبلیغات کوتاه تولید میشود.

تیزرهای تبلیغاتی

این نوع تبلیغات با استفاده از دوربین های فیلم برداری و جلوه های ویژه ساخته میشود که در این تیزرها محصول بصورت جلوهای ویژه و تصویربرداری با استفاده از دوربن های حرفه ای تولید می شوند.

سایر خدمات گرافیکی

انجام سایر خدمات گرافیکی همچون طراحی نشانه (لوگو)، ست های اداری، طراحی بروشور و کاتالوگ، طراحی دکوراسیون های داخلی (مدل های سه بعدی) و... ؛ تمامی خدمات گرافیکی خود را با خیال راحت به ما بسپارید. گروه خلاق، حرفه ای و مجرب پارسیان رسانه با سابقه 10 سال در زمینه خدمات گرافیکی همراه شما بصورت تمام وقت مشاوره گرافیکی رایگان در خدمت شماست.

نموه کارهای گرافیکی پارسیان رسانه

Slider Image
Slider Image
Slider Image
Slider Image
Slider Image
Slider Image
Slider Image
Slider Image