سئو و بهینه سازی سایت

اهمیت بهینه سازی سایت

سئو و بهینه سازی سایت – بهینه سازی سایت یکی از مهمترین و موثرترین مولفه ها در زمینه پیشرفت وب سایت می باشد ، باید در نظر داشت بدون داشتن برنامه ای مدون و مناسب برای بهینه سازی سایت ، که شامل بهینه کردن کد های سایت ، درج مطالب مفید و متناسب با سئو ، استفاده از افزونه های بسیار مهم مانند یائوست سئو ، افزایش سرعت سایت ، گواهی SSL و … است ، سایت شما شانسی برای جذب کاربر و افزایش ترافیک ندارد .

پیشرفت اصولی

بهینه سازی سایت مولفه های متعددی دارد و نیازمند برنامه ریزی ، داشتن دانش کافی در حوزه سئو ، آشنایی با برنامه نویسی و همچنین خلاقیت را می طلبد. خیلی ها فکر می کنند با کپی کردن مطالب وب سایت های دیگر یا استفاده از این و آن افزونه می توانند نتایج مفیدی در زمینه سئو بدست آورند. در صورتی که کاملاً اشتباه است و با پیشرفت روز افزون الگوریتم های گوگل و سخت گیری بسیار زیاد این الگوریتم ها عملاً بدون داشتن برنامه هیچ نتیجه ای حاصل نخواهد شد .

با خیال آسوده سایت خود را به ما بسپارید!

تیم سئو و بهینه سازی سایت پارسیان رسانه با تخصص و تجربه کافی ، به یاری شما خواهد آمد ، ما با بررسی اصولی سایت شما ، بررسی کلیدواژه های شما ، اهداف و زمینه فعالیت شما ، اقدام به دادن پلن متناسب با نیاز شما خواهد کرد و تمام تلاش خود را مبنی بر پیشرفت سایت شما و افزایش ترافیک و بهیود نتایج صفحات گوگل انجام خواهد داد. ما با انجام بهینه سازی جامع و همه جانبه بررسی همه جوانب و رقبای شما ، با برنامه ای مدون به سوی پیشرفت سایت قدم بر میداریم و پس از انجام فعالیت گروه پارسیان رسانه نتیجه پیشرفت خود را به صورت محسوس خواهید دید .

فعالیت های اصلی بخش سئو

تیم سئو پارسیان رسانه ، به صورت همه جانبه در زمینه های ذیل بر روی سایت شما فعالیت خواهد کرد، تا سایت شما به صورت صحیح و اصولی به سمت پیشرفت قدم گذارد . شرح بخشی از فعالیت های اصلی پارسیان رسانه در حوزه سئو و بهینه سازی سایت :

 • استفاده از بهترین افزونه های متن باز مانند یائوست سئو به صورت پرمیوم و کانفیگ و بهینه سازی آن
 • ایجاد نقشه سایت (sitemap) و متصل کردن آن به گوگل وب مستر ( گوگل کنسول)
 • ایجاد بخش گوگل وب مستر و کانفیگ آن و بررسی مداوم گزارش های کنسول گوگل
 • تحلیل گزارش های وب مستر و دادن گزارش به کارفرما در هر دوره سه ماهه
 • ایجاد بخش گوگل آنالیتیکز ، کانفیگ آن و بررسی مدوام گزارش های بسیار مهم این ابزار گوگل
 • تحلیل گزارش گوگل آنالیزتیکز و دادن گزارش به کارفرما در هر دوره سه ماهه
 • بررسی سرعت سایت شما و استفاده از کدهای برنامه نویسی سمت سرور و همچنین افزونه های پولی بسیار قوی همچون wp-rocket برای بهینه سازی کدهای css . js . html  و افزایش سرعت سایت شما.
 • تحلیل کلیدواژه های شما و تحلیل و بررسی میزان رقبا و قدرت رقبا و ایجاد پلن برای انجام سئو برنامه ریزی شده.
 • بهینه سازی مطالب سایت شما متناسب با الگوریتم های گوگل ، ایندکس کردن مطالب . افزایش جذب کاربر و ترافیک سایت .
 • آموزش نحوه مدیریت شبکه های اجتماعی و اتصال آن به وب سایت خود و بهینه کردن صفحات شبکه های اجتماعی شما .
 • و ده ها اقدامی دیگر در زمینه بهینه سازی سایت ، تا شما سایتی قوی و به روز و حرفه ای داشته باشید و بتوانید با رقبای خود رقابت کنید و حتی از آنها جلو بزنید .

پروژه های در حال انجام پارسیان رسانه