آموزش نرم افزارهای ادوبی

آموزش نرم افزار های گرافیکی و ویرایشگر صوتی

آموزش نرم افزارهای گرافیکی و ویرایشگرهای صوتی به صورت کامل از مبتدی تا پیشرفته توسط اساتید بسیار مجرب و حرفه ای. این آموزش ها شامل بخش های رایگان نیز می باشد. اگر علاقمند به یادگیری نرم افزای های گرافیکی مانند فوتوشاپ هستید، عکاس هستید و دوست دارید عکس های خود را زیباتر و حرفه ای تر کنید. دانشجو رشته های مرتبط با گرافیک هستید و میخواهید که این نرم افزارها را به صورت حرفه یاد بگیرید . علاقه وافر به یادگیری ویرایش صوت دارید، در دانشگاه نیاز به یادگیر ی کامل ویرایش صوت و تصویر دارید . تیم آموزشی هی لرن با تحصص و تجربه کافی تمام نیاز شما را از یادگیری این نرم افزار ها برطرف خواهد کرد و سعی خواهد کرد تمام تکنیک و فنون مرتبط به این نرم افزارها را به شما آموزش دهد.

آموزش نرم افزار Photoshop

آموزش نرم افزار فوتوشاپ از مقدماتی تا پیشرفته در زمینه های مختلف از جمله: طراحی رابط کاربری، طراحی کاتالوک و بروشور، طراحی لوگوهای گرافیکی، تایپوگرافیکی، طراحی قالب های وب سایت، ساخت موکاپ ها، ویرایش عکس، نورپردازی در عکاسی و آموزشهای مختلف دیگر. بدون هیچ دانش قبلی میتوانید یک فوتوشاپیست حرفه ای شوید. پس فرصت را از دست ندهید و همین الان وارد شوید.

آموزش نرم افزار Illustrator

آموزش نرافزار Illustrator (ایلوستریتور) بصورت کاربردی و قدم به قدم در تمامی زمینه ها، با آموزش این نرم افزار برداری و علاقه مندی شما به هنر طراحی،با کمک این نرم افزار و آموزشهای بسیار مفید گروه آموزشی هی لرن هر ایده ای که در ذهن دارید رو به راحتی اجرا کنید. آموزش های مختلفی مانند طراحی لوگو، طراحی رابط کاربری اپلیکیشن ها و سایر طراحی ها بصورت برداری را فرا گیرید.

آموزش نرم افزار XD CC

آموزش نرم افزار XD ( اکس دی ) از شرکت معروف ادوبی، با این نرم افزار شما میتوانید رابط های کاربری و همچنین تجربه کاربری را برای وب سایت ها یا اپلیکیشن خلق کنید، آموزش های گروه آموزشی هی لرن از ابتدا تا انتهای شما کمک میکند تا به بهترین شکل ممکن یک طراح رابط کاربری تبدیل شوید. رابط کاربری تمام آن چیزی است که شما در ظاهر یک نرم افزار اپلیکیشن یا وب سایت میبیند و تجربه کاربری همان حس تجربه شما از استفاده آن برنامه ها و یا وب سایت ها است. برای یاد گیری کامل این نرم افزار جامع همین امروز در هی لرن عضو شوید.

آموزش نرم افزار Lightroom

میتوان گفت هر عکاسی نیازمند ابزاری برای ویرایش عکس های ثبت شده خود دارد، شاید بتوان گفت که نرم افزار لایت روم بهترین ابزار عکاسان است که امکانات فراوان و مفیدی را دارا است. با کمک آموزشهای گروه هی لرن به سرعت تصاویر خود را جان ببخشید، رنگ، نور، فیلتر ها و کلی آموزشهای پیشرفته برای هرچه زیباتر شدن تصاویر خود وجود دارد. اگر شما یک عکاس هستید اگر برای انتخاب ابزاری برای ویرایش سریع و حرفه ای عکس های خود نیازمند هستید، این آموزشها برای شما ساخته شده است.

آموزش نرم افزار Premiere

نرم افزار پریمیر توسط شرکت ادوبی برای تدوین ویدیو تولید شده، آموزش کامل و جامع این نرم افزار توسط گروه آموزشی هی لرن. یادگیری کامل این نرم افزار قدرتمند از مبتدی تا پیشرفته. این آموزشها صرفا فقط آموزش نرم افزار پریمیر نیست ما به شما برای تبدیل شدن به یک تدوینگر حرفه ای تا انتهای مسیر همراه هستیم.

آموزش نرم افزار After Effects

آموزش نرم افزار بسیار قدرتمند افتر افکتز از صفر تا صد، آموزش جامع جلوه های ویژه، موشن گرافیک، ترکیب بندی و سایر کاربردهای این نرم افزار. بدون هیچ توضیح بیشتر همین الان عضور شوید. در ضمن آموزش های رایگان مفیدی هم برای شما عزیزان وجود داره.

آموزش نرم افزار Audition

نرم افزار ویراش صوت آدیشن که توسط شرکت ادوبی تولید شده مجموعه جامع از ابزار های صوتی است که با کمک آموزش های گروه هی لرن می¬توانید به نحو احسن یک ویرایشگر صدا تبدیل شوید. آموزش مبتدی تا پیشرفته این نرم افزار کمک شایانی برای فرگیری این نرم افزار صوتی به می کند.