آموزش سئو و بهینه سازی سایت

آموزش سئو و بهینه سازی سایت مقدماتی تا پیشرفته

شاید شما هم از آن دسته افرادی باشید که سایت داشته باشید یا علاقمند به مبحث بهینه سازی سایت باشید . باید در نظر داشته باشید داشتن سایت بدون بهینه سازی آن و ندانستن تکنیک و ترفند های آن عملاً وقت تلف کردن است و نتیجه قابل قبولی را بدنبال نخواهد داشت. در این فضایی که رقابت بسیار زیاد است و هر سایت در تلاش است از رقیب خود پیشی بگیرد و بتواند نتایج اصلی گوگل را از آن خود کند . بدون برنامه ریزی و بهیه کردن سایت نمی توانید با رقبای خود به رقابت بپردازید. گروه آموزشی هی لرن قصد دارد تا با آموزشی ساده ، دقیق و کابردی به شما علاقمندان عزیز در زمینه بهینه سازی و سئو سایت کمک خواهد کرد .

آیا بهینه سازی سایت کار راحتی است ؟

اگر در یک جمله بخواهیم آنرا خلاصه کنیم بهینه سازی سایت کار راحتی است اگر شما هدفمند و با برنامه جلو بروید و نخواهید از روش های غیر معقول و نادرست در زمینه بهینه سازی استفاده کنید . بله یادگیری آن راحت و انجام آنهم راحت است . ما در آموزش های خود سعی کرده ایم از آسان ترین روش و راحت ترین مطالب استفاده کنیم تا شما بتوانید سایتی قدرتمند و به روز داشته باشید .

آیا بهینه سازی یک بازه زمانی خاص دارد ؟

اگر دیده باشید در وب سایت هایی که تبلیغات بهینه سازی دارند ، بازه زمانی برای انجام بهینه سازی در نظر گرفته اند و می گویند مثلاً در فلان زمان شما را به رتبه اول گوگل (صفحه اول ) می آورند یا اینکه میزان بازدید صفحه شما را به فلان تعداد می رساند. شاید در تجربه کاری که ایجاد می شود بتوانید یک بازه نسبی را در نظر بگیرید ولیکن به جهت پیچیده بودن بررسی گوگل و اینکه نوع بررسی خود را در اختیار کسی قرار نمی دهد ، اینکه قطعی گفته شود در این بازه به فلان مکان در صفحات گوگل می رسم مطلبی نادرست است و اینکه گفته شود مثلا یک سال سئو می کنم و بس است بازهم مطلبی غلط و اشتباهی رایج بین بهینه کاران در ایران می باشد . بهینه سازی کی امر مداوم و تدریجی است که باید مادامی که سایت دارید بهینه سازی را نیز انجام دهید .

آموزش نحوه ایجاد مطالب قوی و متناسب با سئو

در آموزش های گروه آموزشی هی لرن ما قصد داریم بهترین و به روز ترین تکنیک ها همراه با پلاگین های موجود را به شما آموزش دهیم تا شما بتوانید مطالبی بسیار خوب و بهینه بنویسید ؛ پست گذاشتن در سایت ، انتخاب عنوان پست ، قرار دادن کلیدواژه های اصلی خود در درون پست ، نحوه متصل کردن پست به سایر بخش های سایت ، استفاده از پست برای جذب کاربر هدف مثلاً برای خرید محصولات یا خدمتتان از آموزش های است که سعی کرده ایم به بهترین شکل ممکن به شما آموزش دهیم .

فرق آموزش بهینه سازی سایت هی لرن چیست ؟

شاید بتوان گفت بیشترین فرق و تفاوت آموزش های گروه آموزشی هی لرن ، کیفیت بسیار بالای تصاویر ضبطی ، بیان کردن نکات ریز و اساسی که معمولاً این ترفندها در آموزشها کمتر گفته می شود ، بیان باگ ها و مشکلاتی که عموماً با آن مواجه خواهید شد و نحوه برطرف کردن آن ، بیان کار با ابزارهای مهم در جهت بهینه سازی که معمولاً به صورت خیلی سطحی آموزش های دیگر از کنار آن می گذرند و این نکته خوب خیلی در سئو مهم است اینکه چگونه بتوانید با ابزارها کار کنید ، کدام ابزار بهینه ترو بهتر عمل می کند و می تواند گزارش های بهتری به شما ارائه دهد .

لوگوی کاربر
لوگوی کاربر
لوگوی کاربر
لوگوی کاربر
لوگوی کاربر
لوگوی کاربر
لوگوی کاربر
لوگوی کاربر
لوگوی کاربر

آشنایی با تمام ابزارهای مهم و مورد نیاز سئو

در آموزش های بهینه سازی سایت یکی از مهمترین مباحث آن کار با ابزار های گوگل و ابزارهای مورد نیاز در بحث سئواست که شما بتوانید گزارشهای آنرا تحلیل کنید و نتایج آنرا بررسی کنید ، مشکلات احتمالی سایتتان را بررسی کنید و در تلاش برای برطرف کردن آن باشید. آموزش Google analytics به همراه تمام ترفند ها و نکات مرتبط با آن ، google webmaster به همراه آموزش بررسی و تحلیل اطلاعاتی که این ابزار در اختیاز شما قرار می دهد . ابزار google adwords ، ابزار google tag manager، آموزش Moz ، آموزش Gtmetrix ، آموزش Seocheckup و دهها ابزار مهم و متفاوت دیگر